Call of Duty’nin yeni oyunu tanıtıldı

951
0

Dünyanın en büyük oyun yayıncılarından Electronic Arts`ın yayıncılığını üstlendiği Call of Duty serisinin ınfinity Ward nedeni ile geliştirilen yeni oyunu Call of Duty: ınfinitie Warfare yayınlanan fragmanıyla birlikte tanıtıldı.

Daha önceden Call of Duty serisinin ilk oyununu, modern Warfare serilerini ve Ghosts oyununu geliştiren ınfinity Ward bu yılki oyunun da geliştiricisi oldu. Bir süredir paylaşılan sızıntıların doğru çıktığını gösteren yeni oyunda bir önceki hikâyeyi unutup uzaya yolculuk yapacağız.

Oyuncular vasıtası ile beğeni toplayan Call of Duty serisinin yeni oyununun hikâye akışının uzayda geçmesi belli bir kitle sebebi ile sevilse de, şimdiden bazı oyuncular oyuna yönelik tepkilerini belirtmeye başlanıyor. bununla birlikte Call of Duty: ınfinite Warfare için yayınlanan fragmanın sonunda Call of Duty 4: modern Warfare Remastered sürümü de görünüyor ve yeni oyunun Legacy Edition sürümünü ön siparişle saha kişilere hediye şekilde geleceği belirtiliyor. Remastered sürümünün ayrı olarak satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz belirtilmemiş.

Önceki İçerikMakine Mühendisliği Alanları
Sonraki İçerikQuantum Break Sistem Gereksinimleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz